Shpalljet e kompanisë Publikuar: Maj 05 2023 10:59

Lokal 511.88m² në #SHITJE në kompleksin e Nartel Exin, MATI

EUR

Publikuar: Maj 05 10:59
Shikime: 10
Lokali gjendet në kompleksin e ‘Nartel Exin’, në lagjen MATI 1, një lagje tejet atraktive.
Objekti është i pajisur në njërën anë me vendparking të jashtëm për klient e në anën tjetër ka hapësirë gjelbëruese (parkun), ofron sigurim fizik dhe sigurim nën mbikqyrjen e kamerave 24h, mirëmbajtje të rregullt të objektit, etj.
Hapësira e lokalit është shumë e përshtatshme për çfarëdo lloj veprimtarie, si çerdhe, market, zyre, etj.
Përparësi tjetër e lokalit është mundësia e modifikimit të lokalit sipas dëshirës dhe kërkesës së klientit si zgjedhja e pllakave, sanitarisë, ndarja e mureve, sistemin e ngrohjes dhe shumë mundësi tjera.
Disa nga veqorit tjera te lokalit : Izolim termik dhe akustik , Dritare me xhama 4 stinorë, Fasadë ventiluse, etj.
Kontrata për lokalin bëhet tek Noteri.

*Lokali do të jetë i gatshëm në muajin Korrik dhe mund të blihet përmes bankës BKT.

🌐 https://rh-ks.com/properties/lokali-511-88m2-ne-shitje-ne-kompleksin-e-nartel-exin-mati-1/

ID e pronës: 20012

Kompania për patundshmëri
RH Real Estate
---
📞 045 601 220
📧 [email protected]
🌐 www.rh-ks.com
📍 Prishtinë, Kalabri , Rr.Shefqet Shkupi , Blloku B4/1 , Kati i 1-rë, Lokali nr. 14
Që ju të bëni zgjedhjen e duhur, RH Real Estate.
Përshkrimi i linkut

RH Real Estate

RH Real Estate – Kompani për Patundshmëri

Nëse ju keni nevojë që shitja apo dhënia e pronës suaj me qira të bëhet në menyrën më të shpejtë dhe të suksesshme, atëherë ekipi i RH Real Estate sigurohet që shitja apo qiradhënia e pronave të bëhet me shumë kujdes dhe profesionalizëm.

Qëllimi ynë si RH Real Estate është që të lehtësojmë punën në shitjen, blerjen, ofrimin dhe marrjen me qira të pronave. Fokusi ynë ndodhet në tregun e kryeqytetit të Prishtinës, por edhe në rrethinën e saj. Ne ofrojmë shërbim të plotë për shtëpi, banesa, lokale, objekte afarsite, toka dhe prona tjera të cilat janë në shitje apo me qira, duke ofruar ndërmjetësim dhe reklamim të pronës tuaj anembanë faqeve të internetit. Agjentët e RH Real Estate janë shumë të përkushtuar për të ju ofruar shërbimin më të mirë të mundshëm.

RH Real Estate është gjithmonë në përkujdesje për shitjen e pronës tuaj nga dita e bashkëpunimit e deri në fund derisa të realizohet shitja me sukses, duke i eleminuar problemet eventuale të cilat mund të ndodhin gjatë procesit të shitjes.

Nëse ju duhet të shisni, blini apo të jepni dhe merrni me qira prona, ju lutemi të na kontaktoni në:
📞 045 600 650
📧 [email protected]

Ose mundeni të na vizitoni në zyrën tonë:

📍 Prishtinë, Kalabri , Rr.Shefqet Shkupi , Blloku B4/1 , Kati i 1-rë, Lokali nr. 14
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Prishtinë, Kalabri , Rr.Shefqet Shkupi , Blloku B4/1 , Kati i 1-rë, Lokali nr. 14 Tregoje në hartë

045600650

https://rh-ks.com/

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

RH Real Estate – Kompani për Patundshmëri

Nëse ju keni nevojë që shitja apo dhënia e pronës suaj me qira të bëhet në menyrën më të shpejtë dhe të suksesshme, atëherë ekipi i RH Real Estate sigurohet që shitja apo qiradhënia e pronave të bëhet me shumë kujdes dhe profesionalizëm.

Qëllimi ynë si RH Real Estate është që të lehtësojmë punën në shitjen, blerjen, ofrimin dhe marrjen me qira të pronave. Fokusi ynë ndodhet në tregun e kryeqytetit të Prishtinës, por edhe në rrethinën e saj. Ne ofrojmë shërbim të plotë për shtëpi, banesa, lokale, objekte afarsite, toka dhe prona tjera të cilat janë në shitje apo me qira, duke ofruar ndërmjetësim dhe reklamim të pronës tuaj anembanë faqeve të internetit. Agjentët e RH Real Estate janë shumë të përkushtuar për të ju ofruar shërbimin më të mirë të mundshëm.

RH Real Estate është gjithmonë në përkujdesje për shitjen e pronës tuaj nga dita e bashkëpunimit e deri në fund derisa të realizohet shitja me sukses, duke i eleminuar problemet eventuale të cilat mund të ndodhin gjatë procesit të shitjes.

Nëse ju duhet të shisni, blini apo të jepni dhe merrni me qira prona, ju lutemi të na kontaktoni në:
📞 045 600 650
📧 [email protected]

Ose mundeni të na vizitoni në zyrën tonë:

📍 Prishtinë, Kalabri , Rr.Shefqet Shkupi , Blloku B4/1 , Kati i 1-rë, Lokali nr. 14

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione