Publikuar: Sht 16 2023 10:34

Mjeshter i rrymes dhe ujit Prishtine

Publikuar: Sht 16 10:34
Shikime: 23
Mjeshter per:
Rrymë
Ujë
Nxemje
Bojler
Sanitari
Llustera led etj.

Tel 045 509 785
Viber whatsap +38345509785

Tag.Elektricist Elektro instalime elektrike mirembajtje elektrike instalime te ujit mjeshter llustera siguresa nderpreres priza shtikera trefazore nxemje elind bojler drita senzora bateri te ujit qeshme ventill gyp nxemje kallda montim te pikturave montim televizorve renovime servis sanitari teknike e bardh mbushja e radiatorve me uje service repair plumber plumbing electrical maintenance
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
23
045509785

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione