Publikuar: Maj 29 2023 04:20

Rruga Ahmet Gashi (afer Rruga B), afer te Viva Fresh

Publikuar: Maj 29 04:20
Shikime: 20
Ipet me qera Lokali Sipërfaqja (56m²) kati perdhes, lagjja e spitalit Mati 1,

Ngohja me Termokos

Rruga Ahmet Gashi (afer Rruga B), afer te Viva Fresh, vazhdimi i rruges B , gjitashtu e ka afer Spitalin dhe pallati i drejtesise.

Lokali eshte i pershtatshem per cdo veprimtari,
eshte ngjitur me hyrje te nderteses, Lokali eshte i rregulluar komplet gjithashtu edhe gjith banjo (WC)

Shume shpejt do te ndertohet vazhdimi i rruges B dhe do te kete perspektive edhe me te madhe

https://www.google.com/maps/place/Ahmet+Gashi,+Prishtin%C3%AB/@42.6450341,21.1694793,16.45z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x13549ebf13e0ba3b:0x16148034e445381b!2sAhmet+Gashi,+Prishtin%C3%AB!3b1!8m2!3d42.6439762!4d21.1694146!3m4!1s0x13549ebf13e0ba3b:0x16148034e445381b!8m2!3d42.6439762!4d21.1694146

Tel 045 461 461
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
20

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione