Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 22 2023 04:18

Shitet lokali ne Emshir, lokacion shume i mire

EUR

Publikuar: Sht 22 04:18
Shikime: 1
| 235m² | 470.000€ |
-
Ofrohet për shitje lokali në lagjen Emshir me hapësirë prej 235m2, gjendet pikërisht ngjitur me Maxin.
Lokali gjendet në një nga lagjet më të mira në qytet, dhe me zhvillim të theksuar të bizneseve të ndryshme.
Lokali ka lartësi prej 4 metra, nxemje qëndrore tokësore si dhe hapësira për parking.
Lokali është i përshtatshëm për biznese të ndryshme me një pozitë dhe lokacion shumë lehtë të cas'shëm.
-
✆+ 383 (49) 755 554 | Viber, WhatsApp |
✉ e-mail : [email protected]
gjendemi në rr.Qamil Bala, Bregu i Diellit, mbrapa postës së vogël
Përshkrimi i linkut

Campus Patundshmëri

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Qamil Bala, Bregu i Diellit

049755554

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione