LINA IPEN ME QERA 4LOKALE RR.V.GERVALLA 60/16L

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Hapësirat : Të tjera
Ipen me qera Lokalet 25m2 -60m2
Hapësirë e përshtatshme për biznese si:ordinanca,laborator,barnatore etj.
Lokalet gjenden në katin përdhes
Adressa;Rr.Vllezerit Gervalla
Pronar;Shqiptar
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim