LINA SHITET DHE IPET ME QERA R. ADRIATIKU+78ARI

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Hapësirat
Të tjera
Shitet dhe Ipet me qera:Restaurant+Motel ADRIATIKU me 78 ari oborr
Organizimi i Restoranti Hapësira komplet 1480 m2
Restoranti: Salla me 650 m2 dhe inventarë shumë të mirë
14 -Dhomat e mobiluara komplet
Kuzhina me të gjitha elementet e nevojshme
Apartament 147 m2 ,extra i mobiluar
Terasa: 650 m2
Restauranti gjendet në magjistralen Ferizaj-Shkup dhe ka qasje në rrugën kryesore 40 m gjatësi.
Poashtu ka parking shumë të madhë dhe ofron një ambient relaksues si për shërbime hoteliere e po ashtu edhe për organizimin e ahengjeve si dasma etj.

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA

Agjensioni ,,LINA,,
044106626
Leaflet
Në fillim