LINA-Shitet Lokali 72m2 perdhes 105/16

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 23:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
Hapësirat
Të tjera
Shitet:Lokali
Siperfaqe Lokal përdhesë 72m2
pronari shqiptarë
Dokumentacioni në rregullë.
Adresa: Vellezerit Gervalla afer market Mentori

Autorizimin për bisedime dhe shitje e ka:Agjensioni LINA.
kontakti: tel:(+383)44/106-626 dhe (+383)44/172-626.
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim