LINA-Shitet OBJEKTI 1200 m2 në qendër 67/16

790 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA 22 Maj 14:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Ferizaj
Hapësirat
Të tjera
Shitet dhe ipet me qira objekti
Kati perdhes:dy lokale
Kati I-Lokalë
Kati II- III-IV-V- per banim
Adresaa:Ne qender te qytetit
Dokumentacioni:Ne rregull
Pronari : Shqipetar.


Ndermjetsues i autorizuar; Agjensioni LINA
Adresa:Rr,Recakut afer ETC
Kontakti; tel;044/106-626 dhe 044/172-626
Add el;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Në fillim