LINA-SHITET Objekti me 71ari truall. 21/16L

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
Hapësirat
Të tjera
Shitet; Objekti me 71 ari tokë
Adressa; Në Babush rreth magjistrales
Lokali është i paisur me super infrastruktur, ndriqim dhe po ashtu ka parking te mjaftushëm.
Lokali është i pershtatshem për shume veprimtari biznesi.
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni ,,LINA,,
044/172626
Leaflet
Në fillim