LOKALI JEPET ME QERA - OBJEKT 1200 m2. Rruga Qar..

0 EUR

Shitet nga: Beg Rushiti 07 Gush 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Hapësirat
Të tjera
Objekti eshte 1200m2 i kompletuar edhe i ndertuar sipas kerkeses nga firma italiane BENETON,
Eshte shum i pershtatshem per te c'do lloj biznesi sidomos per mobilje dhe materiale shtepijake.
Kush eshte i interesuar ju sygjeroj te kaloni edhe ta shikoni.
Adresa rr.Qarkore Gjilan
Nr.tel +383 45 222 545
Respekt nga Beg RUSHITI. 044176974
Ose ne Ch 0792116575
Beg Rushiti
045222545
Leaflet
Në fillim