Toke dhe objekte Afariste

0 EUR

Shitet nga: Bejtacommerce 16 Mar 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Hapësirat
Të tjera
Hapsira e tokes: S=9.600 m2

Hapsira e objekteve: S= 2.824 m2

Detajet jane te gjitha ne foto

Çmimi: Sipas marrveshjes
Bejtacommerce
+37744116540
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione