Jap me qera objektin ( Lokalin )

0 EUR

Shitet nga: Ferat Kajolli 13 Pri 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Hapësirat
Të tjera
Jap me qera objektin ( Lokalin ) 180 Metra Katror dhe 2 banjo objekti gjendet te parku i vogel afer EXIT BAR Kati parë mbi Joker Bar.
Nr:044 364 522
Nr: 049 319 593
Ferat Kajolli
044 364 522
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione