Jap lokal me qmim te mir e te lir

0 EUR

Shitet nga: perparim 03 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Të tjera
jap lokalin me qira ne lagjen emshir ne prishtin lokali gjendet 100m larg nga stacioni kryesor i aftubusave lokali posedon 75m2 dhe esht ner banesa te nartelit rojee dhe kamera gjithashtu 24 or ju mirpresimm
perparim
045831387
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione