LINA Shitet 5.5 Ari tokë në Çakllavicë 01/19

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: lina Sot 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Të tjera
Shitet:Toka
Hapësirë: 5.5 ari
Infrastrukturë Të Kompletuarë:rrugë,rrymë,kanalizim
,ujësjellës.dimensionet shumë të përshtatëshme,
Adresa: Çakllavicë afer autosallonit Endriti.
Pronari :Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë

🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsaap)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA me lokacion te
Rruga B, mbi Viva Fresh Store, te rrethi

📍Po ashtu gjindemi edhe zyre me lokacion afër Etc-se në Ferizaj.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet
adreses elektronike//
info@agjensioni_lina.comI/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

Me respekt
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive ,banesave, tokave ,lokaleve, objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë
Leaflet
Në fillim