Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 06 2022 08:59

Lokal me qera ne Fushe Kosove.

Publikuar: Korr 06 08:59
Shikime: 873
Ofrohet për #QIRA lokal në një pozitë përfekte në Fushë Kosovë, në kuadër të kompleksit "BellaVista".

200m²¦1 Njësi | Banjo

Në një nga lagjet më atraktive për të bërë biznes jemi duke e ofruar për #Qira këtë hapësirë afarsite e përshtatshme për shumë veprimtari biznesore, e ekspozuar dhe me shumë ndriçim, pamje përfekte në lagje, lehtë e orjentueshme dhe afer me të gjitha pjesët më atraktive që ofron kjo lagje.

Lokali posedon 200 m², i organizuar në 1 Njësi pune dhe banjo.

Lokali ndër tjerash posedon siguri të lartë, pamje të hapur, ndriçim të shumtë dhe e përshtashme për shumë veprimtari biznesore.

Çmimi: sipas marrveshjes

✆ +38349566444
✉ labipatundshmeri@gmail.com
Gjendemi sipër Sach Caffes në Dardani.
Labi Patundshmëri
Oferta të mira, Zgjedhje të shumta.
Përshkrimi i linkut

Labi Patundshmëri

Labi Patundshmëri
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Dardani Sipër Sach caffes Tregoje në hartë

+38349566444

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione