Shitet Lokali (bëhet ndërrim) #IBRO GROUP

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: iBRO GROUP Sot 15:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Hapësirat
Të tjera
Shitet ose bëhet ndërrim lokali në Lagjen e Spitalit.Lokali ka hapsirë të mjaftueshme dhe nodhet në një zonë mjaft të përshtatshme për të zhvilluar aktivitet afarist ose të shfrytëzohet për nevoja të ndryshme.Procedurat e shitblerjes kalojnë përmes noterit dhe shitet me çmim të volitshëm.
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Banesë me qira në B.Diellit #iBRO GROUP 250 EUR
Lëshohet me qira banesa në Dragodan #iBRO GROUP 300 EUR
Shitet banesa ne B.Diellit #iBRO GROUP 0 EUR
Banesë me qira në Ulpianë  #iBRO GROUP 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione