SHITET LOKALI DHE LËSHOHET ME QIRA

65 000 EUR

Shitet nga: NAS 09 Tet 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet+me Qira lokali në Bregun e Diellit numër 30 Rruga "Ganimete Terbeshi" Lokali 34/B.
Lokali ka një sipërfaqe prej 53m2+40m2 Terrasë ka banjo,kuzhinë dhe një dhomë e ndame.
Çmimi për shitje:65.000 Euro
Çmimi me qira:150 Euro/në muaj

Na kontaktoni në:
+38345613007
+38349670007
Leaflet
Në fillim