LËSHOHET BODRUM ME QERA NË PRIZREN

0 EUR

Shitet nga: Ruzhdi Sot 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Prizren
Hapësirat
Të tjera
Lëshohet bodrumi me qera në Prizren afer spitalit pran zjarrefiksave te statcioni i policis alfa. Bodrumi ka 140 m2. Poashtu posedon nje banjo dhe hyrjen elektrike e cila mund të arrihet me makinë. Te gjithe intersuarit te lajmrohen ne +393203554780 (Viber dhe WhatsApp)
Leaflet
Në fillim