Kukull (mashkull)

65 EUR

Shitet nga: Arbeni 11 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Hapësirat
Të tjera
eshte shum e ruajtur,nuk eshte krist dhe eshte material i fort nga gipsi.
Leaflet
Në fillim