SHITET LOKALI AFARIST- RESTORANT

0 EUR

Shitet nga: Azar Eminagic 24 Korr 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Hapësirat
Të tjera
Shitet lokali afarist i cili gjindet ne f. Recane , komuna e Prizrenit. Siperfaqja e lokalit eshte 400m2 dhe eshte teresisht i mobiluar.
Cmimi i shitjes sipas marveshjes.
Azar Eminagic
044275855
Leaflet
Në fillim