Ipet Lokali me Qira

0 EUR

Shitet nga: Jeton 09 Korr 04:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Hapësirat
Të tjera
Ipet lokali me Qira Lokali Posedon katin e par me 84m2 podrumin me 54m2 lokali posedon dhe Tarasen (Bashqen) me siperfaqe 150m2 .
Lokali osht i pershtatshem Kafiteri Restaurant Etj...
Lokali gjindet mbrapa Shtepis se kultures
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione