Buke me prodhim dhe hapësirë jetese.

84 500 EUR

Shitet nga: Aleksandar 31 Maj 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Zveçan
Hapësirat
Të tjera
* Hapësira e shitjes: 80m² me 14 ulëse për të ulur

* Prodhimi: 130m²

* Apartament me 5 dhoma gjumi ne kat: 120m2

* Bare shtrimi pranë furrës: 60m2

* tre banjo dhe dy tualete

* restorant me një furrë buke: 40m²

Bakery është e vendosur në Vojvodinë në veri Serbisë pranë kufirit me Hungarinë në rrugën kryesore të vjetër Subotica - Novi Sad. Plotësisht çdo gjë e rregulluar me mobilje dhe makineri. Bakery është punuar jashtë, punuar deri një muaj më parë, 10 vitet e fundit çdo ditë. Më shumë informacion mbi numrat e ofruar (prioritet u jepet atyre që janë të interesuar në blerje, por ekziston mundësia e marrjes me qera me marrëveshje)
Aleksandar
+381621497372
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione