Hapsire afariste Tek Techno Market-i #iBRO GROUP

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: iBRO GROUP Sot 15:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Hapësirat
Zyra
Leshohet lokali me qira ne Fushe Kosove konkretisht tek Techno Market.Lokali eshte ne pozite tejet te mire ne hapsirat e qendres,dhe ka hapsire tejet te madhe dhe te pershtatshme per biznese te ndryshme,me nje pamje te hapur perpara dhe parking te madh per vetura.Lokali leshohet me cmim tejet te volitshem.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564 + Viber
iBRO GROUP
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91 Tregoje në hartë
+37745609373
https://www.facebook.com/iBROGRUP/?view_public_for=1892174657508550
Leaflet
iBRO GROUP
Banese ne shitje ne lagjen Mati 1 #iBRO GROUP 0 EUR
Shitet Banesa ne Qender te Qytetit #iBRO GROUP 0 EUR
Banes me qira tek Kacallaret #iBRO GROUP 200 EUR
Lëshohet me qira banesa në Dragodan #iBRO GROUP 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione