Ipet me qera

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Veton 14 Korr 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Hapësirat
Zyra
Ipet lokali me qera ne lagjen Dardania I (Gavran) rruga 3/33
Me saktesisht ne mes te rruges se kafiterive “Hani i Mbreterve” dhe “ Republic” . Lokali ka 70m2 + magacina ndaras 7m2 . I pershatshem per afarizem ( zyre , ordinanc , kurse etj)
+38349209582 viber/whatsapp
Leaflet
Në fillim