Jepet me qera hapesira afariste

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ECO STANDARD 22 Gush 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Gjilan
Hapësirat
Zyra
Jepet me qera hapesira afariste

Hapesira afariste eshte ne Sheshin e qytetin, ka pamje nga sheshi. – Gjilan.
Hapesira afariste eshte ne katin e pare te banimit. Eshte e destinuar per afarizem.
Ka hapesire 90m².
Hapesira afariste mund te shfrytezohet per veprimtari te ndryshme, si :
- Sherbime te zyres :
(Noter, Avokat, Permbarues Privat, Konsulta juridike, Kontabilitet & Konsultime ekonomike);
- Sherbime mjeksore – Ordinanca;
- Sherbime te Teknologjise Informative .
- Etj.
Hapesira afariste posedon parkingun e saj, dhe mund te shfrytezohet nga klientet.
Gjendet ne Sheshin e Qytetit, Gjilan.
Cmimi sipas marreveshjes.

Per informata shtese :
+377 44 945 139
ecostandard@hotmail.com
ECO STANDARD
  Online
044 945 139
Leaflet
Në fillim