4 lokale me qera,ne B. Diellit,tek Reiffeisen Bank

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Campus Patundshmëri Sot 21:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
_
Ofrohen per qera 4 lokale te tipeve te ndryshme :

Lokal 160m²
Lokal 140m²
Lokal 40m²
Lokal 10m²

Te gjitha lokalet gjenden ne nje vend dhe secila hapesire eshte e ndare nga tjetra, me hyrje te veqnate per secilin lokal.
Pozita e tyre eshte shume e pershtatshme per cfaredo lloj biznesi ngase casja ne rrugen kryesore eshte e menjehershme.
Lokacioni i sakte i lokaleve eshte vetem disa metra larg nga Banka Reiffeisen e cila gjendet tek xhambazet.

Lokalet jane te gjitha te renovuara dhe me kushte shume te mira per biznes.
Objekti gjendet ne skaj te rruges ndersa posedon edhe nje oborr te vogel para lokaleve i cili eshte i rrethuar dhe i mbyllur me dyer oborri.
Te gjitha lokalet posedojn izolim shume cilesor si dhe mund te leshohen me qera te ndara apo te gjitha bashke ne teresi , pavaresisht nga kerkesa.
Leaflet
Campus Patundshmëri
Banese me qera tek Kolegji Iliria 300 EUR
Shitet banesa ne lagjen Mati, Pozhegu Brothers 34 000 EUR
Shiten 38ari përballë Diamond Residence,në Hajvali 7 000 EUR
Ofrohet per qera banesa komode ne rrugen B, 450€ -
Në fillim