AD-116 Jepet lokali me qera 25m2 te Kroi i Bardhe

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Dion Dje 16:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Kroi i Bardhe
Sipërfaqe: 25 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Jepet me qera lokali 25m² afer Kurrizit ne Kroi i Bardhe, Dardania - Rr. Ilaz Kodra. Lokali është i përshtatshëm për Mobi shop, butik,dhe veprimtari të ndryshme. Jepet për periudhë më të gjatë kohore.
Çmimi është 300 euro në muaj.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim