Banes/zyre me qira 60m2 ne Dardani!DELTA

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Sot 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Ofrohet me qira banesa ne lagjjen "Dardania"saktesisht tek"Santea".Eshte e pershtatshme per qellime afariste ose per banim varesisht nga kerkesa.Disponon 60m² e ndare ne 3 njesi pune,kuzhine,banjo dhe ballkon.Eshte e rinovuar ne teresi,gjendet ne katin e pare e lidhur me termokos.
Çmimi fiks:300€
Kodi 29945
Informata:044 556 777--049 445 711--049 157 113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim