Banesa per Zyre ne Lagjen e Spitalit

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Aplus Sot 06:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Aplus
Lokal me qira afer Restaurant Pishat 1 700 EUR
Shitet Banesa Duplex Në Dardani  0 EUR
Banesë në Shitje në Dragodan 85 000 EUR
Lokal me Qira në pjesën e vjetër të Qytetit 360 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Hapësirat
Zyra
Banesat gjenden në lagjen e spitalit afër EULEX-it,kompleksi Vllezerit Asllani. Janë të madhësisë së ndryshme 60m2 (1 dhomë gjumi) , 80 m2 (2 dhoma gjumi) dhe 100 m2 (3 dhoma gjumi). BANESAT JANË TË PA MOBILUARA. Kemi prej katit te parë (1) deri në katin e shtatë (7). Qmimi i qërasë nga 230 deri në 330 euro, varësisht prej katit dhe madhësisë së banesës.Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate
Aplus
Agjencioni për Patundshmëri ''Aplus'' Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com A+ Real Estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ulpianë Tregoje në hartë
044 666 074
https://aplus.patundshmeri
Aplus
  Online
044 666 074
Leaflet
Aplus
Lokal me Qira në Kalabri(Emshir) 3 000 EUR
Banesë me Qira per Afarizem apo Biznes - Rruga B 500 EUR
Banesë në Shijte në Velani 49 500 EUR
Banesë në Shitje në Qender të Prishtinës 0 EUR
Në fillim