Banesë – Zyrë 40m2 në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Qender.
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Zyrja gjendet në qendër të qytetit në rrugën “Rexhep Luci”. Zyrja ndodhet në katin përdhesë dhe ka 2 njësi pune dhe 1 banjo. Zyrja ndodhet në një prej lokacioneve më të frekuentuara në Prishtinë ku afër ka sheshin (1 minutë në këmbë), stacionin e policisë (1 munitë në këmbë) etj.

ID e shpalljes: 20196

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim