Banesë - Zyre 120m2 me qira në Ulpianë.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Banesa gjendet në Ulpianë afër restaurant “Symphony”.
Banesa ndodhet në katin përdhesë dhe ka gjithsej 4 hapsira pune, 1 kuzhinë, 1 koridor (hapsirë pritje), 1 banjo, 1 depo dhe 1 ballkon. Banesa posedon ngrohje qëndrore me Termokos dhe kondicioner. Banesa është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme afariste si: zyre, programim, ordinancë etj.

ID e shpalljes: 20168

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim