Banesë - Zyre 60m2 me qira në Ulpianë.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Banesa gjendet në Ulpainë në rrugën Dëshmorët e Kombit afër AAK-së.
Zyrja ndodhet në katin e 1-rë, posedon ngrohje qëndrore me termokos dhe ka pamje nga rruga kryesore. Zyrja ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe ka pozicion shumë të mirë për hapsirë reklamuese. Zyrja është e përshtatshme për verpimtari të ndryshme afariste si: Zyre, Avokaturë, Auditim, Ordinancë etj.

ID e shpalljes: 20164

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim