Banesë - Zyre 130m2 me qira në Qendër - Shesh.

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 04:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Zyre 25m2 me #QIRA në Qendër. 250 EUR
Banesë 105m2 në shitje në Emshir - Kalabri. 84 000 EUR
Banesë 116.67m² në #SHITJE te Mati 1. 99 000 EUR
Banesë 79.2m2 ne Shitje te Rruga C 63 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Banesa gjendet në Qendër në sheshin Nëna Terezë. Banesa ndodhet në katin e 4-të dhe ka pamje të bukur nga Sheshi. Banesa ka gjithsej 6 Hapësira pune, 1 Parahyrje, 2 Banjo dhe dy terasa (njëra me pamje nga sheshi). Banesa është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme afariste si: Zyre programim, kontabilitet, auditim etj.

ID e shpalljes: 20225

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
PRO Real Estate – Agjension për Patundshmëri, në shitje apo me qera Nëse keni nevoj të zgjidhni një agjension për patundhshmëri, zgjidhni agjensionin tonë i cili ka një ekip shume të mirë pune për ju. Ekipi tonë sigurohet që shitja, blerja apo qeradhënja e pronave të trajtohen me kujdes, maturi dhe profesionalizëm. Pro real estate është themeluar në vitin 2014, qëllimi tonë është të sigurohet niveli më i lartë profesional të shërbimeve tona si për shitësit ashtu dhe për blerësit njësoj. Jemi të fokusuar në tregun e Prishtinës me rrethinë, ne ofrojmë mbulim të plotë të shtëpive, banesave, lokaleve afariste dhe pronave tjera të listuara për shitje dhe me qera në faqet e internetit që kryesojnë tek ne, në faqen tonë personale të internetit dhe gjithashtu edhe në faqen merrjep.com cila është faqja më e madhe për shitblerje në Kosovë. Agjentët tonë përkushtojnë kohë për të iu dëgjuar ju dhe për të diskutuar së bashku strategjinë më të mirë të marketingut për pronën tuaj që të arrihet çmimi optimal. Pronat tek ne trajtohen individualisht dhe jo si një statistikë më shumë e tregut të pronës. Pro Real Estate monitoron me shitjen e pronës tuaj që nga fillimi deri në fund për të siguruar një transaksion pa stres për të gjithë të interesuarit, sepse kemi përvojë në çështje të ndryshme lidhur me prona dhe situatat. Qëllimi i Pro Real Estate është që të ofrojmë sherbim më të mirë e duke respektuar nevojat e ndryshme dhe unike të kërkuara nga klientët tanë. Nëse ju duhet të blini, shisni apo të jepni dhe merrni me qera prona, ju lutemi na kontaktoni në: Tel: 044 888 444 E-mail: info@pro-rks.com Gjithashtu mundeni të na vizitoni në zyrën tonë: Rr. Bulevardi Bill Klinton nr.35 – Te Santea (mrapa Albi Market) https://www.merrjep.com/agjensioni-pro-real-estate
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea. Tregoje në hartë
044888444
https://www.pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
045189189
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi Luksoze 516.75m2 në shitje në lagjen Royal. 0 EUR
Trualli 65.51 Ari në shitje në Bërnicë. 1 800 EUR
Truall 18 Ari në #Shitje në Graçanicë. 11 000 EUR
Banesë 81m2 Me #QIRA Në Qendër. 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione