Banesë - Zyre 85m2 me qira te Qafa.

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 18:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë - Zyre 45m2 me qira në Ulpianë. 380 EUR
Banesë 134m2 në shitje ne Pejton. -
Banesë Pent House 130m2 + 203m2 me qira te Qafa. 1 400 EUR
Banesë 125.5m2 në shitje në Bregun e Diellit 187 000 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Banesa gjendet te Qafa, në rrugën UCK afër Raiffeisen Bank.
Banesa ndodhet në katin e 2-të, posedon kondicioner, ngrohje qëndrore dhe ndricim të lartë natyral. Zyrja ka gjithsej 3 hapsira pune, 1 kuzhinë, 1 wc, 1 shpajz dhe 1 ballkon. Zyrja ndodhet në një lokacion të frekuentuar dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi.

ID e shpalljes: 20203

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
045189189
Leaflet
Në fillim