Banesë - Zyre 85m2 me qira te Qafa.

500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 92m2 në shitje në Bregun e Diellit. 60 000 EUR
Banesë 131m2 ne shitje, ne Tophane. 118 000 EUR
Lokal 128m2 në shitje në Tophane. 166 400 EUR
Banesë 63m2 në shitje në Mati 1. 47 250 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Banesa gjendet te Qafa, në rrugën UCK afër Raiffeisen Bank.
Banesa ndodhet në katin e 2-të, posedon kondicioner, ngrohje qëndrore dhe ndricim të lartë natyral. Zyrja ka gjithsej 3 hapsira pune, 1 kuzhinë, 1 wc, 1 shpajz dhe 1 ballkon. Zyrja ndodhet në një lokacion të frekuentuar dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme biznesi.

ID e shpalljes: 20203

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
045189189
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Hapsirë Afariste - Depo 550m2 me qira te Mati 1. 1 500 EUR
Banesë 89m2 në shitje te Rruga C – Arseko. 73 000 EUR
Truall 50 Ari me qira në Malishevë. 1 000 EUR
Objekt Afarist 1000m2 me qira në lagjen Vëllusha. 5 000 EUR
Në fillim