Hapsirë Afariste - Zyre 400m2 me qira në qendër.

2 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 08:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi 450m2 në shitje në Kolovicë.	190 000 EUR
Banesë 57m2 në shitje në Emshir. 48 000 EUR
Banesë 50m2 me qira në Shesh. 300 EUR
Banesë Duplex 104m2 në shitje në Pejton - Sante. 85 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Hapsirë Afariste - Zyre 400m2 me qira në qendër.

Zyrja gjendet në rrugen Nazim Gafurri, afer hamburger ABA dhe Meridian Express.
Zyrja ndodhet në dy kate, kati 1-rë dhe i 2-të si dhe mund të lëshohen ndaras nga 200m2. Zyrja ka gjithsej 10-të hapsira pune, 3 WC, 1 parahyrje dhe 1 dhomë të serverit.
Zyrja gjithashtu posedon sistemin e ngrohjes/ftohjes me klimë dhe ka ndricim të lartë natyral.
Hapsira është e pershtatshme per veprimtari të ndryshme si: Zyre, Ordinancë, Call Center, Sallon, programim etj.

ID e shpalljes: 20182

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 83m2 në shitje te Mati 1. 62 000 EUR
Banesë - Zyre 60m² me qira në Aktash. 500 EUR
Banesë 100m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit. 90 000 EUR
Lokal 75m2 me qira në Dardani. 500 EUR
Në fillim