Jepet lokali me qera

0 EUR

Jepet me qera nga: Andi Hoxha 04 Sht 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Hapësirat
Zyra
Lokali eshte i ri dhe ne gjendje shume te mire.Eshte i pershtatshem dhe posedon te gjitha kushtet per ordinance(ambulance) private. Mirepo mund te perdoret edhe per cfaredo biznesi tjeter privat.

Per kontakt i lire nga ora 09:00 - 22:00
Andi Hoxha
049 656 377
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione