Leshohet zyre me qera ne Qender !DELTA

400 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 16:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Shitet shtepia 2.5 ari ne Vushtrri tek ETC! 89 000 EUR
Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit te Eulex-i !DEL 0 EUR
Shiten 6 banesa ne Rrugen C !DELTA 815 EUR
Ofrohet banesa komode me qira ne Ulpiane !DELTA 600 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Leshohet Zyrja me qira ne qender te Prishtines, mbrapa Teatrit Kombtar, me siperfaqe rreth 60m2.. Lokali posedon dy njesi, mini kuzhine, nje paradhome dhe nje banjo... Çmimi 400 € ne muaj + depoziti (i negociushem)

Kodi: 1232
Per me shume info: 049 445 711, 049 157 113, 044 556 777 📞
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Ofrohet banesa me qira te Maxi 24h rruga C !DELTA 250 EUR
Ofrohet banesa komode me qira ne Dardani !DELTA 600 EUR
Ofrohet shtepia me qera ne Germi !DELTA 900 EUR
Shitet shtepia 220m2 ne Fushe Kosove !DELTA 155 000 EUR
Në fillim