Leshohet Zyre me Qira ne Arberi(Dragodan)

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri 11 Pri 16:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Leshohet Zyre me qira ne Arberi(Dragodan) ne rrugen Vicianum ne katin e 5 me ashensore.
Zyrja posedon:
/128m2
/4 Njesi Pune
/Banjo

ID:KO040
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Leaflet
Ora Patundshmëri
Leshohet Shtepi me Qira ne Emshir 3 300 EUR
Shitet Banesa tek Mati 1 850 EUR
Leshohet Zyre me Qira ne Lakrisht 650 EUR
Shitet Banesa tek Mati 1 43 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione