Leshohet Zyre me Qira ne Lakrisht

650 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Ora Patundshmëri Sot 09:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Ora Patundshmëri
Shitet Banesa tek Mati 1 66 500 EUR
Leshohet Zyre me Qira ne Qender 800 EUR
Leshohet Banesa me Qira ne Dardani 250 EUR
Leshohet Zyre me Qira ne Qender tek 4 Llullat 500 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Hapësirat
Zyra
Leshohet me qera banesa per zyre apo banim
E vetmja banesë ne kompleksin Dukagjini Residence e cila ka shtrirje në të dy anët e kundërta të qytetit. Ka dy dhoma komode të gjumit ku secila ka ballkonet me pamje të ndryshme dhe një zgjidhje funksionale të këndit të ngrënies me kuzhinë dhe qëndrim ditor me nje siperfaqe te bollshme Banesa gjendet në kompleksin e ndërtuar nga “Dukagjini Residence” në një lokacion ideal në afërsi të rrethrrotullimit në unazë qëndrore të Prishtinës në lagjen Lakrishte. Banesa ndodhet në katin e 12-të të banimit në një kompleks i cili ka cilësi të lartë ndërtimi si dhe ofron komoditet për jetesë.
Objekti posedon 4 ashensorë, park për fëmijë, ngrohje qëndrore me Termokos etj.
Banesa është e tipit b4 dhe ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|2 Dhoma të fjetjes
|2 Banjo
|1 Depo
|2 Ballkon

ID:KO229
"ORA Patundshmëri"
☎+383 43 513 200 (viber&whatsapp)
✉agjensioni.ora@gmail.com
Ora Patundshmëri
Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bajram Kelmendi Tregoje në hartë
+38345508488
Ora Patundshmëri
  Online
+383 43 513 200
Leaflet
Ora Patundshmëri
Shitet Banesa tek Mati 1 66 500 EUR
Leshohet Zyre me Qira ne Arberi(Dragodan) 350 EUR
Leshohet Zyre me Qira ne Qender 700 EUR
Leshohet Banesa me Qira ne Rrugen B 600 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione