Lokal 100m2 me qira në Bregun e Diellit.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet në rrugën Norbert Jokl, mrapa Raiffeisen Bank dhe market Ardi.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe posedon një Hapsirë me mundësi të ndarjes, dy Depo dhe një WC. Lokali ka një pozicion mjaft të mirë, ndricim të mjaftueshëm dhe ka dy hyrje.
Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si: Zyre, programim, call center etj.

ID e shpalljes: 40117

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim