Lokal 100m2 me qira në Qendër.

1 000 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 10:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Shtëpi 203m2  me qira në Lagjen Qershia. 1 200 EUR
Banesë 104m2 në shitje në Qendër - Pejton. 143 000 EUR
Lokal - Zyre 60.50m2 në shitje te Prishtina e Re. -
Zyre 100m2 me qira në Pejton. 800 EUR
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Lokali gjendet në Qendër në rr. Fazli Grajqevci afër “Dit e Nat”.
Lokali ka 2 kate, posedon 3 Hapsira Pune dhe 1 WC. Lokali ndodhet në një lokacion mjaft të frekuentuar, posedon ndricim të mjaftueshëm natyral, ngrohje qëndrore me Termokos dhe kondicioner.
Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Zyre, Avokaturë, Ordinancë, Call Center etj.


ID e shpalljes: 40121

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE

Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 Te Santea.
044888444
info@pro-rks.com
Agjensioni PRO REAL ESTATE
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Lokal 453m2 me qira te Parku. 2 500 EUR
Banesë - Zyre 70m2 me qira në Dardani. 500 EUR
Shtëpi 480m2 në shitje Velani. 320 000 EUR
Depo 900m2 me qira në Veternik. 1 500 EUR
Në fillim