Lokal 100m2

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Blend 03 Qer 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Lokal rreth 100m2

2 Banjo , komplet i renovuar dhe i gatshem.

Lokacioni : (Bashksia islame(BIK) ose Teatri DODONA + 100m)

Eshte perdor per zyre,depo per farmaci,ordinanc,kurse,agjencion,posta e shpejt,callcenter etj.

Siguria shume e lart

Leshohet direkt nga pronari.

Lokacioni ne gjirafa map -

https://gjirafa.com/Shpallje/Patundshmeri/zyre-1319
Leaflet
Në fillim