Lokal 160m2 me qira në Dardani.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 500 EUR / muaj

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 160 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet në Dardani pëerballë Bill Klintonit, afër Raiffeisen Bank.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe është shumë I përshtatshëm për biznese te ndryshme afariste. Lokali përfundohet nga pronari, pastaj ndarjet mund të bëhen sipask kërkesës.

ID e shpalljes: 40103

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim