Lokal 160m2 me qira në Dardani.

2 500 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 08:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Truall 18 Ari në shitje në Bërnicë të Epërme. 8 000 EUR
Depo dhe zyre me qira në Veternik. 0 EUR
Banesë  128m2 në shitje te Prishtina e Re. 115 000 EUR
Truall 7 Ari në shitje në Emshir - Kalabri. 175 000 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Lokali gjendet në Dardani pëerballë Bill Klintonit, afër Raiffeisen Bank.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe është shumë I përshtatshëm për biznese te ndryshme afariste. Lokali përfundohet nga pronari, pastaj ndarjet mund të bëhen sipask kërkesës.

ID e shpalljes: 40103

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Agjensioni PRO REAL ESTATE
  Online
044888444
Leaflet
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Banesë 74.58m2 neto në shitje te Mati 1. 87 000 EUR
Banesë 44m2 në shitje në Qendër. 100 000 EUR
Banesë 120m2 në shitje afër Sheshit. 210 000 EUR
Banesë 94m2 në shitje në Qendër 85 000 EUR
Në fillim