Lokal 170m2 me qira në Qendër.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet në Qendër afër Gjimnazit Sami Frashëri.
Lokali ndodhet në katin e 1-rë, është i renovuar dhe ka qasje direkt nga rruga kryesore.
Lokali posedon një hapsirë të madhe, një zyre të ndarë, dy ballkona dhe 2 WC. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme afariste si: Zyre, Call Center, Administratë etj.

ID e shpalljes: 40112

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim