Lokal 200 ose 300m2 me qira ne Lakrishte!DELTA

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: DELTA Patundshmeri Dje 23:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DELTA Patundshmeri
Banes me qira banesa me 100m2 ne Tophane!DELTA 400 EUR
Ofrohet banesa me qira ne Rrugen B !DELTA 400 EUR
Objekt 1020m2 ne Qender afer Sheshit!DELTA -
Ofrohen 2 lokale me qira ne lagjen Kalabria !DELTA 800 EUR
From
Store
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Ofrohet me qira lokali afarist 300m2 i cili mund te ndahet ne 2 pjese prej 100 dhe 200m2.Ndodhet ne lagjjen Lakrishte ne pozit te pershtatshme.
Cmimi komplet 1500 euro
Per 100m2--500 euro
Per 200m2---1000 Euro
Konakti 044 556 777 049 157 113 049 445 711
DELTA Patundshmeri

Rr. Bajram Kelmendi
+38349445711
delta-ks@outlook.com
DELTA Patundshmeri
+38349445711
Leaflet
Në fillim