Lokal 345m2 me qira te Rruga B.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 01:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 700 EUR / muaj

Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 345 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokal 345m2 me qira te Rruga B.
Lokali gjendet në rrugën B, afër maxi 24h me pamje nga rruga kryesore. Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka hyrje perpara dhe mbrapa si dhe hapsirë të mjaftueshme për parking. Lokali ndodhet në një lokacion shumë të pershtatshëm, gjithashtu posedon nxemje me termokos. Lokali mund te shfrytëzohet për veprimtari të ndryshme afariste si: Restaurant, ordinancë, zyre etj.

ID e shpalljes: 40158


Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim