Lokal 350m2 me qira në Aktash.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 03:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 700 EUR / muaj

Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet në Aktash në rrugën Anton Çetta afër furrës Lumi.
Lokali ndodhet në katin përdhesë,ka 3 Hapsira të mëdha pune dhe 1 WC. Hapsirat e lokalit mund të ndryshohen sipas nevojës. Lokali gjithashtu posedon ngrohje qëndrore me Termokos.
Lokali është i përshtatshëm pëe veprimtari të ndryshme biznesi si: Call Center, Administratë, Zyre, Ordinancë etj.

ID e shpalljes: 40116

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim