Lokal 450m² me QIRA në Aktash

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: OMEGA Real Estate Dje 10:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet banesa 61m² ne Ulpiane te ish-Oficerat 67 000 EUR
Hapesire 340m2 me qira per zyre ne Kalabri 1 500 EUR
Banese me QIRA perballe Hotel "Grand" 220 EUR
Zyre 200m² me QIRA në Shesh 200 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Hapësirat
Zyra
Lokal 450m² me QIRA në Aktash afër stacionit të Policisë
Lokal | QIRA | 450m² | Kati 1
Lokali është në katin e 1 ka sipërfaqe prej 450m² në një nivel dhe pa ndarje, është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si: zyre, restaurant, call center, ordinancë etj.
Lokali përfundohet nga pronari sipas kërkesës dhe destinimit nga ana e qiramarrësit.
Çmimi i qirasë sipas marrëveshjes.
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banesë me qira në qendër te hotel "Sirius" 320 EUR
Zyre 180m² me qira në Pejton në kompleksin e "Ramiz Sadikut" 1 300 EUR
Banese me qira te Qafa afer sh.f "Meto Bajraktari" 350 EUR
Kerkoj SHTEPI per blerje ne Prishtine 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione