Lokal 45m2 me qira te Qafa.

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
Lokali gjendet te Qafa në kompleksin “Milenium”.
Lokali ndodhet në katin përdhesë dhe posedon një hapsirë me mundësi të ndarjes sipas kërkesës dhe një WC. Lokali është shumë i përshtatshëm edhe për ordinancë, zyre etj.

ID e shpalljes: 40110

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim